Günümüzün teknolojisi ve modern çalışma anlayışının bir araya getirilmesi ile kurulan servisimiz 1983 yılından itibarenDolapdere San.Sitesinde müşterilerine hizmet vermektedir.
Geniş ve uzman kadromuz ile yılların verdiği tecrübe en yeni teknelojileri kullanarak bireysel ve kurumsal hizmet veriyoruz.
Servisimizde muhtelif marka araçların kaporta, boya, mekanik, yedek parça ve periyodik bakım hizmetlerini araçların kalitesine uygun şekilde vermektedir.

AMACIMIZ :
Müşteri beklentilerini önceden belirleyerek, talepleri zamanında ve eksiksiz yerine getirmek,
Faaliyet alanımızdaki markaların yedek parçalarını kaynaklarından temin ederek servis hizmetlerini yerine getirmek,
Sigorta şirketleri ile sözleşmeli olarak günümüz fiyatlarıyla yüksek kalitede kısa sürede hizmet vermek,
Hizmet sonrası müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktır.

HİZMETLERİMİZ :
Otomotiv ve Ağır Ticari;
Kaporta : Hasarlı araçlarınız kaporta departmanımızda en kısa sürede boya aşamasına getirilip boya bölümüne sevk edilir. Kaporta departmanımızda aracınıza orijinal olmayan hiç bir parçanın montajı yapılmamaktadır.
Boya : Kaporta bölümünde işlemi tamamlanıp boya bölümünde sevk edilen aracınız, boya bölümünde itina ile alt işlemlerden geçirilip astarlandıktan sonra son kat boya için boya fırınına alınmaktadır. Boya bölümümüzde AKZO NOBEL oto boya ürünleri kullanılmaktadır.
Elektrik ve Elektronik : Tüm elektrik ve elektronik arızalar elektrik bölümümüzde kontrolden geçirilip herhangi bir arızası var ise müdahalesi yapılmaktadır.
Trim : Araç üzerindeki hasar görmüş tüm camlar sağlıklı bir şekilde sökülüp hasarlı kısımların temizliği yapıldıktan sonra orijinal cam montajı gerçekleştirilir. Kapı, bagaj, motor, kaput kilitlerindeki ve cam mekanizmalarındaki tüm arızalar tamir edilir.
Yedek Parça : Servisimizde aracınızın bakım-onarım ve hasarlarında kullanılan tüm yedek parçaların orijinalleri temin edilir.